انتخاب زبان:

گردشگران بوسنیایی در راه ایران


به گزارش انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوین به نقل از دیالوگین شبکه جهانی سحر از سارایوو نخستین گروه چهل نفری از گردشگران بوسنیایی در سال 1396 عازم ایران می شوند.
آژانس گردشگری ریلکستور سارایوو نخستین تور گردشگری ایران در سال 1396 را با حضور چهل تن از شهروندان بوسنیایی از تاریخ ششم اردیبهشت ماه به مدت ده روز برگزار می کند.
خانم فاطما یاشاروویچ مدیر آژانس گردشگری ریلکستور سارایوو در دیدار با محمود حیدری سفیر کشورمان در بوسنی و هرزگوین ضمن ارائه گزارشی از فعالیت صورت گرفته در راستای برگزاری این برنامه گفت: مدتی است سفرهای گردشگری به ایران را در دستور کار داریم و در سال جاری حداقل دو گروه چهل نفری عازم ایران خواهند بود و آمادگی داریم تا درصورت تقاضای بیشتر، ظرفیت تورها و دفعات آن را نیز افزایش دهیم.
وی افزود: حمل و نقل، اقامت، بسته های ویژه گردشگری و بیمه از جمله قدمات آژانس بوسنیایی به علاقمندان برای سفر به ایران است و در این سفر که به مدت ده روز برگزار خواهد شد بازدید از آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، یزد، کاشان و قم پیش بینی شده است.
سفیر کشورمان در این دیدار به ارائه خدمات فرهنگی و کنسولی و حمایت از اعزام گردشگران بوسنیایی به ایران اشاره کرده و افزود: افزایش تبادل گردشگران میان دو کشور زمینه ساز ارتقاء شناخت دو ملت نسبت به یکدیگر است و هر اقدامی که موجب آشنایی بیشتر شهروندان بوسنیایی با غنای تاریخی، فرهنگی و گردشگری ایران شود مورد استقبال و حمایت سفارت نیز قرار دارد.

دفتر مقام معظم رهبریدفتر ریاست جمهوریصفحه اینستگرام انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوینشبکه بوسنیایی سحررایزنی فرهنگی ایران-سارایووکانال تلگرامی انجمن دوستی ایران و بوسنی و هرزگوینموسسه علمی پژوهشی ابن سینا سارایوو