انتخاب زبان:

مستند نشانه های شبکه سحر برای بوسنیایی ها1393/01/04   دوشنبه
   
مجموعه مستند " نشانه ها " که به مدیریت دوبلاژ رحمان رستم پور به بوسنیایی دوبله شده از شنبه برای مخاطبان سیمای بوسنیایی به روی آنتن رفته است.
این مستند که مهرداد پورکی آن را ترجمه و ویراستاری نموده برای سیمای بوسنیایی شبکه سحر دوبله شده و متعلق به شبکه قرآن و معارف سیما است. معمر اسپاهیچ و ندیم بگوویچ در گویندگی متن این مستند همکاری داشته اند.
" نشانه ها " به تهیه کنندگی اميد حداد نسب تولید شده و در هر قسمت از برنامه گوشه ای از مناظر و جلوه های طبیعت دنیا چون آب، باد، باران، ابر، دريا، ستارگان، حيوانات و ... به عنوان نشانه ای از نظم و قدرت خداوند نمایش داده شده و با ارائه آيات متناظر از قرآن کريم، مورد تحليل و بررسي قرار گرفته است.
مجموعه مستند " نشانه ها " در 46 قسمت 18 دقیقه ای به بوسنیایی دوبله شده و هر روز از ساعت 11:45 به وقت تهران برای مخاطبان این شبکه در بوسنی و هرزگوین و منطقه بالکان به روی آنتن رفته است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه جهانی سحر

ساعت و تاریخ تهران
ساعت و تاریخ سارایوو
دفتر مقام معظم رهبریدفتر ریاست جمهوریصفحه اینستگرام انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوینشبکه بوسنیایی سحررایزنی فرهنگی ایران-سارایووکانال تلگرامی انجمن دوستی ایران و بوسنی و هرزگوینموسسه علمی پژوهشی ابن سینا سارایوو