انتخاب زبان:

نمایشگاه سارایوو

به نام خدا

گزارش مربوط به اجرای نمایشگاه

شهر سارایوو تاریخ 25آگوست/2014

در راستای ارتباط فرهنگی و هنری بین دو کشور ایران و بوسنی هرزگوین در تاریخ 25 آگوست 2014 نمایشگاهی با همکاری سازمان ارتباطات اسلامی و انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوین در "گالری نوا هرم "در شهر سارایوو و با مدیریت اجرایی سعید رضایی  و با همراهی سه نفراز هنرمندان کشور ایران و با حضور 40 اثر نفیس از هنرمندان کشور از جمله امیرشاهرخ فریوسفی ، احمد محمدپور، مریم بیگمرادی ، سولماز توحیدلو، حمیده صادقیان ، پانته آ واعظنیا ، ندا اعظمی ، مهدی نتاج ، سمانه پوررمضان ، شهره  رستمی ، منصوره حسینی و ... برگزار گردید .

این نمایشگاه با حضور مردم و دوستداران هنر در شهر سارایوو و هنرمندان مطرح بوسنی و همچنین مدعوین دیگر از جمله آقای امیرحاجی کادنویچ (سفیرسابق بوسنی در ایران ) و مدیر موسسه تریبون سارایوو افتتاح گردید .

در این نمایشگاه به غیر از آثار هنرمندان ایرانی ، آثار هنرمندان دیگر از جمله هنرمندانی از کشورهای مراکش ، اسلونی ، استرالیا و دوتن از هنرمندان کشور بوسنی برگزار گردید.

در روزهای بعداز افتتاحیه  ایرانیهای مقیم سارایوو  نیز از آثار هنرمندان بازدید بعمل آوردند


لینک های مربوط به نمایشگاه

http://sarajevo.icro.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=142&pageid=11632&newsview=617376

http://www.icro.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=261&pageid=32423&newsview=617423

http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=218327

 

ساعت و تاریخ تهران
ساعت و تاریخ سارایوو
دفتر مقام معظم رهبریدفتر ریاست جمهوریصفحه اینستگرام انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوینشبکه بوسنیایی سحررایزنی فرهنگی ایران-سارایووکانال تلگرامی انجمن دوستی ایران و بوسنی و هرزگوینموسسه علمی پژوهشی ابن سینا سارایوو