انتخاب زبان:

معاون شهردار قزوین با نایب رییس شبکه دیدار کرد

به دنبال برگزاری یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم، سعید وزیری نژاد معاون شهردار قزوین و رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری قزوین با رضا سیدان نایب رییس شبکه انجمن های دوستی دیدار کرد. 

در این دیدار درباره غرفه های فرهنگی که انجمن های دوستی در اجلاس جهانی شهرداران در قزوین برپا خواهد کرد صحبت و تبادل نظر صورت گرفت و درباره مشارکت و همکاری معاون شهردار در برپایی هر چه بهتر این غرفه ها صحبت شد. 

اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم از 9 تا 16شهریور با حضور 200 شهردار از نقاط مختلف جهان در قزوین برگزار می شود.

این اجلاس با حضور سفرا، شهرداران، هیات های اقتصادی، گردشگری و فرهنگی کشورهای مسیر جاده ابریشم، با هداف معرفی ظرفیت های شورهای مذکور، و احیای دوباره این مسیر در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی واجتماعی در بنای فرهنگی – تاریخی کاروانسرای سعد السطنه قزوین (بزرگترین کاروانسرای سر پوشیده درون شهری خاور میانه) برگزار می شود.

از علاقه مندان دعوت می گردد تا در این اجلاس بین المللی که به میزبانی شهرداری قزوین برگزار می گردد شرکت نمایند، جهت هم آهنگی با شماره 66462467-021 تماس حاصل فرمائید.

ساعت و تاریخ تهران
ساعت و تاریخ سارایوو
دفتر مقام معظم رهبریدفتر ریاست جمهوریصفحه اینستگرام انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوینشبکه بوسنیایی سحررایزنی فرهنگی ایران-سارایووکانال تلگرامی انجمن دوستی ایران و بوسنی و هرزگوینموسسه علمی پژوهشی ابن سینا سارایوو