انتخاب زبان:

شانزدهمین یاد و خاطره شهدا ایرانی در بوسنی و هرزگوین همراه با افطاری انجمن دوستی ایران بوسنی و هرزگوین

شانزدهمین یاد و خاطره شهدا ایرانی در بوسنی و هرزگوین همراه با افطاری انجمن، مورخ 95/3/30 در سالن دفتر مهندس ترکان رئیس انجمن دوستی برگزار گردید.

در این برنامه خانواده معظم شهدای والا مقام ایرانی در بوسنی و هرزگوین (شهید محمد حسین نواب و شهید رسول حیدری)همچنین رئیس انجمن، نایب رئیس، مدیر عامل و تعدادی از اعضای هیات مدیره همچنین سفیر بوسنی به همراه خانواده و تعدادی از بوسنیایی ها مقیم ایران همچنین مدیران وزارت اموز خارجه، مدیر و کارکنان موسسه علمی فرهنگی ابن سینا،سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، صدا و سیما و دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران و هنرمندان در این بخش محمد رضا عرب، سیف ا... آشیانه، سعید رضایی و مهمانی از ژاپن به همراه سایر علاقمندان روابط بوسنی و هرزگوین و ایران در این جلسه حضور داشتند که پس از برپایی نمازمغرب و عشا و صرف افطار و تلاوتی چند از آیات کلام ا... مجید قرائت گردید.سپس حجت الاسلام والمسلمین آقای نواب ضمن خوشامدگویی سخنانی را ایراد نموده و سپس سفیر محترم بوسنی و هرزگوین مطالبی را پیرامون روابط دو کشور مطرح نمودند.

در پایان مدیر عامل انجمن آقای عباس حیدر ضمن تشکر از حاضرین برای مریض های اسلام خصوصا پدر شهید نیکنام دعا نمودند و برنامه در نظر گرفته شده فعالیت انجمن در کانال تلگرام را به صورت آزمایشی اعلام نموده و همچنین در این برنامه توسط سخنرانان یاد و خاطره بیست و یکمین سالگرد فاجعه کشتار سربرنیتسا هم گرامی داشته شد.


ساعت و تاریخ تهران
ساعت و تاریخ سارایوو
دفتر مقام معظم رهبریدفتر ریاست جمهوریصفحه اینستگرام انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوینشبکه بوسنیایی سحررایزنی فرهنگی ایران-سارایووکانال تلگرامی انجمن دوستی ایران و بوسنی و هرزگوینموسسه علمی پژوهشی ابن سینا سارایوو