انتخاب زبان:

سفر دانشجویان بوسنیایی کالج ایرانی و بوسنیایی کشور بوسنی به ایران شهریور 93

بسمه تعالی

ضیافت شام دانشجویان کالج ایرانی بوسنیایی همانند چند سال اخیر93/6/15 امسال هم در مجموعه تفریحی شرکت ملی نفت برگزار شد. مهمانان بوسنیایی جمعی از اساتید و دانشجویان کالج ایرانی و بوسنیایی بودند که  برای بازدید به ایران سفر کرده بودند.

این مهمانان در چند روزی که در ایران حضور داشتند از بسیاری از جاذبه های گردشگری کشور بازدید داشتند وبه شهرهای از جمله تبریز و اصفهان و ... سفر کردند. این مراسم که همه ساله با همکاری بسیج شرکت ملی نفت ایران برگزار می گردد این بار هم همانند ضیافتهای قبل برنامه های خاص خودش را داشت.

در این برنامه آقای سخاوت اسدی و رئیس انرژی کمسیون مجلس از مهمانان این برنامه بودند. که در طی برنامه دانشجویان بوسنیایی سرودهایی را به زبان بوسنیایی برای حاضران سرودند و به هم خوش آمد گفتند.

سایر حضار در ضیافت را می توان از آقای ادیب بوکیچ سفیر بوسنی و هرزگوین در ایران و مدیر عامل انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوین آقای حیدر و سرکنسول جدید سفارت و آقای مرصاد از سیمای بوسنی و بسیج شرکت ملی نفت را می توان نام برد .

در پایان هدایایی از سوی انجمن دوستی ایران وبوسنی و هرزگوین به مهمانان اهدا گردید.                                                                                    

 

ساعت و تاریخ تهران
ساعت و تاریخ سارایوو
دفتر مقام معظم رهبریدفتر ریاست جمهوریصفحه اینستگرام انجمن دوستی ایران و بوسنی هرزگوینشبکه بوسنیایی سحررایزنی فرهنگی ایران-سارایووکانال تلگرامی انجمن دوستی ایران و بوسنی و هرزگوینموسسه علمی پژوهشی ابن سینا سارایوو